درباره شرکت بازرگانی بسط کار

 

مجموعه طراح قالب اکسترا برای وردپرس، یک رهبر صنعت بهداشت و ایمنی است. متخصصین ایمنی ما تجربه و آگاهی از قوانین بهداشتی و ایمنی شغلی را ارائه می دهند.

  • توزیع کالا در ایرانشرکت بسط کار ، با رعایت اصول اخلاقی اقدام به توزیع کالا در سراسر ایران میکند و توزیع کنندگان عزیر هیچ گونه نگرانی در این خصوص نداشته باشند.
  • واردات قانونی کالاتمامی کالا های شرکت بازرگانی بسط کار دارای شناسه کالا و مدارک قانونی گمرک ایران می باشد.
  • ثبت قانونی برند هاتمامی برند های شرکت بازرگانی بسط کار(اعم از وارداتی و داخلی) در اداره ثبت علائم تجاری به صورت لاتین ثبت شده اند .
  • انتخاب کالاتمامی کالا های وارداتی و داخلی شرکت بسط کار ، مطابق با سلیقه و خواسته مردم ایران است و لذا این شرکت پیرو برخی از سیاست های غلط بازار نمی باشد.

خدمات ما ...

ماموریت ما، کارهایی که انجام می دهیم؟

 

قالب اکسترا برای وردپرس، یک رهبر صنعت بهداشت و ایمنی است. متخصصین ایمنی ما تجربه و آگاهی از قوانین بهداشتی و ایمنی شغلی را ارائه می دهند.

مهندسین کارشناس

اگر قصد دارید احمق باشید، باید سخت بمانید!

پشتیبانی پروژه

گیاه خود را بهترین، مطمئن تر از همه بقیه

ایده های صنعتی

نادیده گرفتن هشدار باعث می شود که بسیاری از عزاداری

تجهیزات مدرن

زندگی به طور تصادفی شروع نشد. آن را به عنوان یک پایان نگذارید
نصب تمام خط تولید
ما می توانیم شما را در مدرن سازی تسهیلات خود، نصب و تعمیر تجهیزات خود و تعمیر و نگهداری کارخانه های عمومی و پیشگیرانه کمک نماییم.
ساخت قطعات کوچک و بزرگ
تکنسین های ما در زمینه های مختلف نصب، تعمیر و نگهداری و تعمیرات به طور کامل آموزش دیده اند. تکنسین های ما 24 ساعته در روز، 7 روز در هفته به شما کمک می کنند.
سختی مواجهه و پوشش مقاوم در برابر خوردگی
از آنجا که هیچ کارخانه نمی تواند عملیات ناکارآمدی و یا خرابی برنامه ریزی نشده، XTRA گروه صنعتی خدمات فن آوری صنعتی در ایالات متحده است.
اتصالات لوله کامل سیستم های لوله کشی
فناوری های صنعتی XTRA برای سالها به بهترین وجه به بهترین وجه در زمینه نصب و راه اندازی تجهیزات و تعمیرات اورژانسی کمک کرده است.

ما استخدامتان می کنیم، به صنعت ما بپیوندید

رایگان با ما تماس بگیرید و رزومه خود را ارسال کنید
ما متخصص در صنعت هستیم

67 سال تجربه

87

ساخت و ساز

92

تعمیر و نگهداری

79

سیستم های تعمیرات فناوری